Új óvoda épül!

Örömmel tájékoztatjuk a tisztelt érdeklődőket, hogy 2014. január 6-án átadtuk a Mesevár Óvoda új tagintézményét a Gróf Pálffy utca 1. szám alatt. A Mesevár óvoda a Kastélydombon elnevezésű projekt Európai Uniós finanszírozásból valósult meg. A 210.270.725 forint összköltségvetésű beruházás 95%-át, vagyis 199.757.189 forintot az Európai Regionális Fejlesztési Alap biztosított. A kedvezményezett Gyömrő Város Önkormányzata 10.513.536 forint önerővel járult hozzá a beruházás költségeihez. A nyertes pályázat a KMOP 4.6.1.-11-2012-0031 intézkedési számon elérhető. A projekt keretében épült új óvoda három csoport befogadására alkalmas, rendelkezik torna- és fejlesztő szobával. A gazdaságos fenntartás érdekében napkollektorokat helyeztek az épület tetejére. A sok világító ablak, a korszerű építészeti és szigetelési megoldások mind azt segítik elő, hogy költséghatékony üzemeltetés mellett működjön az óvoda..

[ Főoldal ] | [ Gyömrő Város Honlapja ] | [ Impresszum ] | [ Bejelentkezés ]
| ujovoda.gyomro.hu |